The Better Half
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
i will keep quiet you won’t even know i’m here you won’t suspect a thing you won’t see me in the mirror ZA0Zkjy
Скандинавската митология не се изчерпва само с онова, описано в оди и творби от преди много векове...


От създаването на световете и дървото на живота Игдрасил, през перипетиите, през които преминава Тор и многобройните мъдрости на Один, чак до деня, в който царуването на боговете е заменено с тяхната смърт - Рагнарьок, и създаването на новият световен ред... Но дали свършекът на всичко ще настъпи, когато Фенрис Вълка погълне слънцето, или ще бъде предотвратен, това може да разберете само тук, в нашия форум. Създайте си герой, вземете участие в това шеметно приключение и не забравяйте да се забавлявате!
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» the gods, the monsters & the norns
i will keep quiet you won’t even know i’m here you won’t suspect a thing you won’t see me in the mirror EmptyСъб 16 Дек 2017, 19:29 by the bear;

» Моят свят няма цвят без теб, първи си, дори отзад напред, музата на всеки мой куплет, искам те сега, между преди и след. |Аврора и Мариус|
i will keep quiet you won’t even know i’m here you won’t suspect a thing you won’t see me in the mirror EmptyНед 21 Май 2017, 17:26 by Frică

» Maddox Drakulich
i will keep quiet you won’t even know i’m here you won’t suspect a thing you won’t see me in the mirror EmptyНед 16 Апр 2017, 16:39 by the bear;

» Darkness was all around me, so darkness I've become...
i will keep quiet you won’t even know i’m here you won’t suspect a thing you won’t see me in the mirror EmptyСъб 04 Фев 2017, 23:05 by the bear;

» Еvaziv
i will keep quiet you won’t even know i’m here you won’t suspect a thing you won’t see me in the mirror EmptyСъб 04 Фев 2017, 01:59 by mihai iliescu.

» Sucker for Pain
i will keep quiet you won’t even know i’m here you won’t suspect a thing you won’t see me in the mirror EmptyПет 03 Фев 2017, 16:00 by the bear;

» i will keep quiet you won’t even know i’m here you won’t suspect a thing you won’t see me in the mirror
i will keep quiet you won’t even know i’m here you won’t suspect a thing you won’t see me in the mirror EmptyСъб 28 Яну 2017, 19:05 by the bear;

» Психиятрия
i will keep quiet you won’t even know i’m here you won’t suspect a thing you won’t see me in the mirror EmptyПет 27 Яну 2017, 15:52 by the bear;

» Писмо от Разказвачът
i will keep quiet you won’t even know i’m here you won’t suspect a thing you won’t see me in the mirror EmptyВто 24 Яну 2017, 19:05 by Psyche

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 18, на Вто 02 Юни 2020, 10:19

i will keep quiet you won’t even know i’m here you won’t suspect a thing you won’t see me in the mirror

2 posters

Go down

i will keep quiet you won’t even know i’m here you won’t suspect a thing you won’t see me in the mirror Empty i will keep quiet you won’t even know i’m here you won’t suspect a thing you won’t see me in the mirror

Писане by jekyll; Съб 28 Яну 2017, 18:53

Aleister de la Crois

fc:dave franco; belot; age 24; invisibility; bitten werewolf

"And now, for my  finalè grandè, i shall make this child invisible!"


Чуваха се подсвирквания и крясъци от всички страни, ярките светлини осветяваха манежа с такава сила, че онова малко момче в средата на арената почти щеше да ослепее. Чуваше всичко, виждаше много. Цялото това множество го задушаваше. Нервно подръпна трикото с което бе облечено и се опита да фокусира топлите си кафяви очи във всяка друга посока но не и към баща си, който гордо бе застанал и се покланяше на публиката с широка усмивка, показваща всичките му до един перленобели зъби.
Поредна успешна вечер за илюзионистът Франсоа Белакуа. Поредна успешна вечер за Цирк дьо Бланш.
Поредна кошмарна вечер за онова малко момче, което отново бе блъснато в малката студена килия във животинският фургон и после забравено, без да е яло нищо от три дни насам.
Сви се на кълбо в сламата, а зъбите му тракаха от студ. Умираше от студ, и глад. Не говореше,почти не дишаше, и в повечето случаи хората дори не знаеха че е там, в буквален и преносен случай.
Детето бе надарено. Дарбата му бе невидимост. Първоначално бащата, Франсоа, бе отвратен от синът си, наричайки го звяр и чудовище, но когато осъзна колко потребно можеше да бъде детето заедно с дарбата му, започна да го използва и използва. Но това не можеше да продължава вечно.
***
"На пълнолуние излезеш ли, забравяш твоя стар живот,
със вълците избягаш ли, ти ставаш вечен техен роб.
и с това проклятие мрачно, тоз вълчи твой прокоб,
ще трябва да живееш ти, от нощи чак до гроб. "

Вратата беше отключена. Малкото момче колебливо излезе от килията, все още със слама по косата, и се огледа. Всичко бе притихнало както никой път досега. Пристъпи. После още веднъж. И още веднъж, излизайки от фургонът. Из целия комплекс нямаше жива душа, но момченцето забеляза нещо, което се чернееше на лунната светлина.
Приближи се, и огледа. Видя следите от нокти, стъпките, и кръвта... Толкова много кръв, толкова много. Целият цирк бе избит.
И изведнъж прокънтя вълчи вой.

✖След това пълнолуние животът на Николо Белакуа се променя завинаги. Бива ухапан от върколак и получава проклятието; избягва от цирка
✖До двайстата се крие и прехранва с кражби, използвайки дарбата си за да се крие
✖Бива намерен от Ноел Беланже и нейната новосъздадена групировка Белот и бива взет в нея
✖Приема името Алистър де ла Кроа и става най-великият шпионин на Белот, Невидимият Върколак.


jekyll;
jekyll;
Елф
Елф

Брой мнения : 1
Points : 3
Reputation : 1
Join date : 24.01.2017

Върнете се в началото Go down

i will keep quiet you won’t even know i’m here you won’t suspect a thing you won’t see me in the mirror Empty Re: i will keep quiet you won’t even know i’m here you won’t suspect a thing you won’t see me in the mirror

Писане by the bear; Съб 28 Яну 2017, 19:05

Одобрен, добре дошъл.
the bear;
the bear;
Ван
Ван

Брой мнения : 295
Points : 445
Reputation : 0
Join date : 05.11.2013
Age : 24

https://the-better-half.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите